Kšiltovky

Na kšiltové čepice můžeme vyšít vaše loga, návrhy nebo obrázky a můžeme jej umístit na přední stranu čepice nad kšilt nebo dozadu. Na kšiltovky můžeme také použít také "VYSTOUPLÉ" (reliéfní) písmo, které dodá výšivce větší atraktivnost. Často používáme také japonské, pozlacené a postříbřené vyšívací nitě značky Angel. Taková výšivka pak dodá originalitu vašeho loga.

===Můžeme Vám nabídnout kšiltovky pro dospělé, ale také dětské pro děti od 4 let

===Rozměry výšivek na čepice jsou do velikosti 150 x 70 mm.(délka x výška výšivky)

===Na kšiltovku vyšíváme také na zadní část - nad sponu a to do velikosti 50 x 100 mm.

Objednáváte ? Pak postupujte podle těchto kritérií.

Návrhy pro vyšití posílejte ve formátech JPG, BMP, TIFF, WORD.

Sami si určete barvy výšivky,druh a barvy čepic, počet kusů.

Pro zahájení výroby je minimální počet kusů 10.

Cena za program je podle náročnosti zhotovení. Jednoduché programy (nápisy jsou zdarma), složitější 100 – 300,-  Kč, nejsložitější 300 – 450,- Kč .

Program zůstává Vašim vlastnictvím a platí se jen jednou.


Typy kšiltovek

STANDARTNÍ:

Materiál : 100% Bavlna
Čepice jednobarevná, 6 panelová, vzadu kovová spona.
Materiál: broušená 100% bavlna- twill, silná gramáž.

Jsou šité v asijských zemích, jejich kvalita je už dnes velmi dobrá a cena za celou vyšitou kšiltovku nepřesáhne 120Kč.(přední + zadní  výšivka)

ZNAČKOVÉ:
Materiál je stejný jako u standartních kšiltovek. Jedná se italkou firmu TARGET  a ATLANTIS, která vyrábí přes 200 druhů kšitlovek, od dětských až po kožené. Její cena je sice o něco vyšší než u standartních kšiltovek, ale je to už světová špička. Katalog této firmy Vám zapůjčíme, odkaz na stránky firmy: http://www.target-caps.com/eng/modelli.htm

Zde  jsou druhy značkových kšilotvek, které můžeme pro vás  objednat a opatřit výšivkou .Cena  je 55-65kč  / kus.Možno objednat po 1 kuse !!!

Ceník

Cena uvedená v tabulce  je cena  za kšiltovku +  za vyšití na přední a  zadní  stranu  čepice. K této ceně si připočtěte  cenu programu, která  se  stanoví podle náročnosti programu.


  

Fotogalerie: vyšité kšiltovky zákazníkům

Upozornění! Všechny zde uvedené fotografie a texty podléhají autorským právům a není dovoleno je jakoliv publikovat bez předcházející domluvy.