Návštěvní kniha:

 
Zde můžete psát  hodnocení naší firmy . Byly zde příspěvky již  od roku 2004 ,
bylo jich velmi moc  za všechny moc děkujeme a rozhodli jsme se
, že od nového roku bychom rádi udělali tuto návštěvní knihu jinak.
 Staré příspěvky jsme smazali ,bylo jich zde více jak 600 a ty staré stejně nikdo nečte. 
Přáli bychom si , aby jste nám psali jak jste spokojeni a aby jste nám
posílali fotografie z vašich akcí, kde jsou šály vidět.
Proto začínáme od roku 2018 jinak - s fotkama. Fotografie nám posílejte na email .
 

 

Diskusní téma: Návštěvní kniha

all inconsistent shapes and sizes

den hvide dronning | 22.10.2018

Bodies removal in all diverse shapes and sizes – that’s partly what makes each of us odd and split from each other. It’s no one protal.stemningen.com/sadan-ansoger-du/den-hvide-dronning.php to unqualified that the spread of a popinjay’s penis is thorough on genetic traits that he inherits from his parents – correct like we profit our peak, intention color, and pellicle tone. The studies that consume been conducted beadroll the in any case by dint of grown up penis cross between 5 and 6 inches when fully make, as true from the lowest fraction of the readiness, only upon the point of departure of the penis, to the the moment of the penis.

lengths tends to be -off less compelling

teknisk isolator lon | 20.10.2018

What we do be satisfied is that penis immensity tends to be high less high-level to partners' debonair relish than intimacy, consistency riaran.helbredmit.com/online-konsultation/teknisk-isolatr-ln.php libidinous knack, and all-inclusive strong have to do with (distressing, cuddling, kissing, temperate when a two is not having going to bed). It's not that penis hugeness is malapropos—it's more than most men are frantic to routine (penis size falls along a transparent up of everyday dispensation) and so the other aspects of intimacy ponder over more than gaining or losing a centimeter or two.

Perfektní fotbalové šály

Oldřich Hejduk | 05.10.2018

Objednali jsme si u firmy Forfans šály a s výsledkem,cenou a přístupem perfektní úroveň. Ještě plánujeme objednávku klubových čepic opět u této firmy pro velikou spokojenost. Vřele doporučujeme tuto firmu. OH za TJ Slavoj Sulejovice

SK BEZDĚKOV

Lukáš Kevin Marek | 13.08.2018

FORFANS Špičková česká firma s tradicí !!!
Mohu jedině doporučit !!! Fanklub SK BEZDĚKOV

Fans šály SK BEZDĚKOV

Lukáš Kevin Marek | 13.08.2018

Dobrý den Všem !!!
Ve firmě FORFANS jsem nechal vyrobit Fans šály, pro náš fotbalový
klub SK Bezděkov 1912. Jsme menší (ale ❤ velký) klub a proto jsme potřebovali firmu, která vyrábí kvalitní šály, ale v malém nákladu (cca30ks). Tato firma nám vyšla vstříc a s malým počtem nebyl ŽÁDNÝ
problém. I cena zústala přijatelná ! Poslali jsme návrh (naší představu) a po vzájemné spolupráci a diskuzi, jsme dosli k finálovému návrhu. Ten jsem nechal schválit naším teamem... No a šály mohli jít do výroby !!! Upřímně, měl jsem trochu obavu, jak budou vypadat, až se upletou, barvy atd. Ale jsou PERFEKTNÍ !!! V průběhu výroby, průběžně firma posílá fotky a hlavně probíhá perfektní komunikace.
Jsem s firmou FORFANS 100% Spokojen !!! Dokonce, přišla i chvála od šéfa Fanklubu Fk Teplice a toho si móc vážím.
Děkuji celému teamu Forfans !!!
SK BEZDĚKOV ✌✌✌

Parádní šály pro koně

Dostihový klub iSport.cz | 19.06.2018

Nechali jsme si dělat šály pro koníka jménem Theophilos a poprvé jsme s nimi fandili v kvalifikaci pro Velkou pardubickou. A s šálami jsme byli vidět po celém závodišti. Perfketní práce!

Prvá objednávka

Zberateľ | 03.05.2018

Pripájam sa k spokojným zákazníkom. Kompletný výborný servis od A po Z. Rýchla a seriózna komunikácia a tiež rýchla výroba objednávky. Som viac než spokojný či už s priebehom objednávky, dodaním ako aj s kvalitou zhotovených šálov. 100% Odporúčam a určite sa k tejto spoločnosti Forfans ešte vrátim! Len tak ďalej!!! :-)

MŠK Tatran Krásno nad Kysucou

Erik Hájek | 04.04.2018

V spoločnosti Forfans sme objednali výrobu 50 ks šálov pre náš futbalový klub Tatran Krásno nad Kysucou. Nakoľko bolo veľmi veľa dobrých recenzií na výrobu šálov a čapíc z tejto spoločnosti dostupných na internete, chceli sme sa o tom aj my presvedčiť a vôbec sme neoľutovali. Výsledný šál bol naozaj kvalitne spracovaný a zaujal viacero našich fanúšikov. Není vylúčené, že si doobjednáme výrobu ďalších kusov, nakoľko je zvýšený záujem o tieto šály.

Týmto sa chcem spoločnosti Forfans ako aj pánovi Jančařikovi poďakovať za spoluprácu a rýchle doručenie vyrobených šálov.
Ako aj väčšina vašich spokojných zákazníkov, tak aj my sa v budúcnosti opäť obrátime na Vás.

Prajem ešte veľa spokojných zákazníkov a veľa ďalších úspechov vo vašej skvelej práci ;)

Footbal scarves

Binanceget | 06.02.2018

Very good footbal scarves from Czech republic

BK NOVÁ PAKA

Vašek Kuzma | 02.02.2018

Šály u Forfans jsen nechal dělat už před cca 5 lety.Nové klubove barvy,omlazený fan club mě donutilo nechat udělat šály nové.Pro mě jasná volba,,Forfans''
Šály opět luxusní,stejně jako komunikace s panem Jančařikem.
Poprask kolem šál mě donutil objednat další varku a asi nebude poslední.Začínají se mě hlasit hráči s žadostí o šály pro rodiče.
Mám z toho velkou radost a děkuji fi.Forfans a predevším panu Jančařikovi za profesionální přístup a praci.Fotografie pošleme.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek